Pracuji ve velké lékárně, kde máme i svou menší laboratoř, a protože jsem služebně nejstarší, tak mám i největší zodpovědnost. Takže to bylo na mě postarat se, když bylo potřeba už něco dělat s naší fasádou. Protože byla nejenom hrozně špinavá, ale na některých místech byla i plíseň.  A bylo mi jasné, že nikdo z nás to nedokáže vyčistit. Ne tak, aby to tam za pár týdnů nebylo zpátky. Bylo na to potřeba najít nějaké specialisty.

Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem Čištění fasády Brno. Tato firma měla skutečně skvělé reference, tak jsem naznala, že to bude to pravé. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Domluva s nimi byla opravdu perfektní. A stejně tak i jejich odvedená práce.

Fasáda…

Fasáda byla skvěle čistá. A díky jejich nátěru LSG bude fasáda čistá a bez plísní opravdu dlouho. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

Díky…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A od té doby je naše fasáda ve skvělém stavu. Takže tuto firmu musím vřele doporučit. A to nejen díky jejich skvělým službám, ale i díky přívětivosti zaměstnanců. A SERVIS LIPKA, s.r.o.