Pracuji v bagetárně a už nějakou dobu jsme si s kolegy říkali, že naše fasáda už není v nejlepším stavu. Jsme totiž hned vedle silnice, takže se světlá fasáda zašpiní raz dva. Nečistoty z aut atd. se na fasádě spolu s prachem usadí raz dva. A poslední kapkou bylo, že se nám tam udělala plíseň. A to už byl opravdu konec. A bylo nám jasné, že my to nevyčistíme. Savo na tyto věci rozhodně moc nepomáhá.

Tak bylo potřeba se obrátit na specialisty. A těmi jsou zaměstnanci z Čištění oken Praha. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Našli jsme je na internetu, a protože měli dobré reference, všichni o nich psali skutečně dobře. A tak jsme si řekli, že to nebude vyhozená investice, když s nimi tolik lidí mělo dobré zkušenosti. A tak jsme si řekli, že to bude nejlepší alternativa.

Nabízí…

Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A proto je lepší si pořídit LSG jako prevenci. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi.

Díky…

Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho. Proto tuto firmu všem moc doporučuji. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Nabízí i další služby, jako je například odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže neváhejte se na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli. A i jejich zaměstnance musím velmi vychválit. Jsou velice milí a ochotní a spolupracovat s nimi byla opravdu radost. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.