Čištění fasády nikdy není nic jednoduchého, zvlášť když se vám na ní udělá dokonce i plíseň. A jak to vím? Bohužel z vlastních zkušeností. Protože nám se plíseň udělala na fasádě našeho divadla. A nechat jsme to tak nemohli, protože to vypadalo velmi škaredě. A nereprezentativně. Kulturní budova a plíseň. To je pěst na oko jako sáňky na poušti. Museli se s tím něco dělat. Jenže nám se to vyčistit právě nepodařilo.

Navíc k některým místům jsme měli i špatný přístup, protože to bylo vysoko. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, pokud jsme se toho chtěli opravdu zbavit. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky.

Špinavá…

Špinavá fasáda, čištění Plzeň měla opravdu dobré ohlasy. Bez nadsázky, měla jen samé dobré reference, takže bylo rozhodnuto, že se ozveme skutečně právě jim. A jsme moc rádi, že jsme se rozhodli právě pro ně. Odvedli skvělou práci, a proto bychom se o nich chtěli více rozepsat. V domluvený den přijel tým zkušených zaměstnanců, přičemž já jsem byla celou dobu u toho, proto vím, jak při práci postupují. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Jedná se o nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

Takže…

Takže je vhodný i do potravinářských provozů, takže můžete vidět, že je opravdu bezpečný. Nátěr je totiž vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Takže je vidět, že LSG je tím nejlepším prostředkem pro ochranu vašich zdí. A nejenom zdí, ale klidně i nábytku. Je skutečně opravdu univerzální, takže se dá aplikovat na opravdu hodně druhů povrchů. Tato firma dále nabízí i spoustu dalších služeb.

Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch. Ani práce ve výškách pro ně není žádný problém, což je taky velmi důležité. Takže jak vidíte, zvládnout prakticky všechno. A SERVIS LIPKA, s.r.o.