Hledáte někoho dobrého, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě bychom rádi někoho doporučili. Úklidová firma se odstraňováním plísní zabývá a my sami s nimi máme velmi dobrou zkušenost. Moje babička mi odkázala dům, kam jsem se rozhodla přestěhovat. Ale bylo potřeba se o to prvně postarat, protože přece jenom v takovém domě by se modernímu člověku žilo těžko. A bylo potřeba začít fasádou.

Bylo vidět, že byla hodně neudržovaná a byla na ní dokonce plíseň. A to muselo zmizet, než bych ji nechala přemalovat. A přítel mi pomáhal se zařizováním. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich LSG nátěr je opravdový zázrak. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se nesetkal.

A kdybych…

A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci.  Pokud i vy máte problém s vyčištěním fasády, tak skutečně kontaktuje lidi z této firmy. Lidi z  jsou opravdu odborníci a ví, jak se o takové záležitosti postarat. Odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém kroku jejich práce, bylo na nich prostě vidět, že ví, co mají dělat. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A když jsem viděl, že díky tomuto nátěru je možné mít od plísní a jiných nežádoucích nečistot na fasádě skutečně pokoj, rozhodli jsme se ho dát i na náš další dům. Až budeme opět něco potřebovat, tak se zase obrátíme na ně. Nabízí i totiž další úklidové služby. Jako je čištění koberců, mytí oken a skleněných povrchů a čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti. A ani práce ve výškách pro Plísně na fasádě Pardubice

není žádný problémy. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jsem si jistá, že i jejich ostatní služby budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. A další výhodou je, že je nabízí nejenom po celé České republice, ale i na Slovenku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.