Čištění fasády není rozhodně jednoduchý úkol a může to dopadnout opravdu špatně. Zvlášť, když nevíte jak na to. A přiznejme si, většina z nás to opravdu neví, protože našplíchat savo na plíseň rozhodně neznamená umět se zbavit plísně natrvalo. Takže když se na našem obchodu se sportovními potřebami objevila plíseň, bylo nutné jednat. Je pravda, že už předtím byla špinavá. Ale teď, když se na ní udělala i plíseň, tak už to byl opravdu problém.

Tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší to přenechat někomu více kvalifikovanému. Takže jsme to předali Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové. Bylo nám jasné, že si na to musíme někoho najít, pokud to tak nechceme nechat. A tato firma vypadala jako nejlepší volba. Měla na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si fasádu vyčistit právě od nich.

Byla…

Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do konce týdne, protože jsme s báli, aby se to ještě více nerozlezlo. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, pomocí čistící pěny vyčistili celou fasádu, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG. A ten nátěr je velmi univerzální.

Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A ten nátěr je proste vážně skvělý. A to proto, že díky němu je fasáda opravdu chráněná před plísněmi. Proto se nemusíme bát, že by tam měla strašit znovu.

Věřte…

Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu, ušetří vám to čas, peníze, nervy, prostě všeho, čeho nikdy v dnešní době není dost. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A i jsme se od nich dozvěděli, jak vlastně vznikla. A problémem je časté zateplování budov. Zateplené budovy jsou více náchylné ke tvorbě plísní.

Ale s tímto nátěrem si o vzhled vaší fasády už nebudete muset dělat starosti. Tato firma nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a to i ve výškách a odstraňování graffiti. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Byli jsme s nimi spokojeni a příště jim zavoláme zas. Máme tady záruku dobré kvality. Pro více informací se podívejte na jejich stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.