Pracuji v multikině, a protože jsem služebně nejstarší, tak mám i nejvíce povinností. Takže když se množily na stav venkovní zdi naší budovy, musel jsem s tím něco udělat. A na jednu stranu, ty stížnosti byly oprávněné, opravdu bylo načase to vyčistit. Nejenom, že byla špinavá, ale na několika místech jsme mohli najít i plíseň. A taky jsem věděl, že nás úklidový tým se o to rozhodně nepostará. A ani já ne. Tak jsem o tom informoval vedení a řekl, že by bylo potřeba na to někoho najmout. A oni souhlasili a dali nám k tomu potřebné finanční prostředky. A tak jsme s kolegy hledali firmu, která by to dokázala vyčistit. Ale našli jsme firmu, která měla vynikající reference. Jde o Čištění fasády Brno a byli jsme s nimi spokojeni skutečně ve všech ohledech. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po…

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. A já ho můžu všem jedině doporučit, protože díky němu máme skutečně pokoj. Plíseň zmizela a od té doby se neobjevila. A když jsme viděli, jak snadno plíseň vzniká a kolik starostí s jejím odstraňováním je, tak jsme se rozhodli si dát nátěr dát všude, kde hrozilo, že by se plíseň mohla objevit.

A…

A to se týká i našeho interiéru. Plíseň je skutečně jako čert, nikdy nespí. Proto jsme se raději takto pojistili. A vám doporučuji udělat to samé. S firmou jsme byli moc spokojeni, odvedli vynikající práci. A jsou navíc opravdu moc milí a ochotní. A ani cena jejich služeb není moc vysoká. Nenapadá mě nic, co bych jim mohla vytknout. Tato firma navíc realizuje spoustu dalších služeb, jako je i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže pokud budeme potřebovat někdy něco z toho, určitě se obrátíme pouze na ně. Máme to totiž se zárukou kvality. A firma své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.