Každá nevěsta, která jde do svatebního salonu vybírat si své budoucí šaty, touží po hezkém a příjemném prostředí, kde může popustit uzdu své fantazie a proměnit se v krásnou princeznu. Můj svatební salon všechny podmínky splňoval, ale až na podlahu. Ta se za deset let, co salon vlastním, hodně proměnila a dosti vzdálila kráse té původní nové. Nemyslím si ale, že podlahu nějak zanedbávám, pravidelně ji umývám a starám se o ni. Přeci chci mít hezký salon, aby mi do něj chodilo co nejvíce nevěst. Jenže podlaha je už nějaká zašlá a špinavá i po běžném umytí. A tak jsem se rozhodla investovat do profesionálního čištění, který mi zajistila firma. Tato úklidová firma se zabývá nejen čištěním podlah, ale i koberců, oken, fasád a za léta nasbírala již mnoho zkušeností. O tom svědčily i reference a ohlasy, které byly všude na internetu. A samozřejmě nezklamaly a mluvily pravdu.

Po…

Po telefonické domluvě ke mně do salonu přijel tým pracovníků, kteří se pustili hned do práce. Postup byl následující. Podlahu vyčistili pomocí účinné čistící chemie, důkladně ji vykartáčovali a odsáli všechny možné nečistoty pomocí výkonného vysavače, který měl napojenou hubici s gumovými lištami. Díky tomu nedošlo ke zničení mé plovoucí podlahy v salonu. Poté na podlahu nanesli čistou vodu a čekali, až uschne, aby se podlaha neutralizovala od zbylé chemie. Pak použili kotoučový stroj, který využívají vždy při strojovém čištění. Bylo vidět, že čistí velmi často, protože s ním manipulovali velmi odborně. Bylo vidět, jak veškerá špína mizí, a to dokonce i místa, která vypadala, že už nepustí. Aby byla podlaha ještě dokonalejší a dlouhodoběji čistá, nanesli na ni vosk. Ten nanesli speciálním strojem ve dvou vrstvách. Podlaha získá díky vosku elasticitu a pružnost a také jí dodá protiskluz.

Výhodou…

Výhodou polymeru navíc je i to, že na podlahách nejdou vidět stopy a lépe se udržuje. Jsem strašně ráda, že jsem si Impregnace Brno, podlahy objednala a nesnažila se dále podlahu drhnout. Pracovníci totiž používají šetrnou a moderní technologii i přípravky, které nikde v obchodě nekoupíte. Mně samotné by s nikdy takový zázrak nepodařil. Nejenže je podlaha čistá a leskne se, ale navíc dodává salonu zase krásnou a příjemnou atmosféru. Mám z toho velmi dobrý pocit, že jsem se pro firmu rozhodla. Opět se můžu těšit na nové budoucí nevěsty a jejich doprovod, aniž bych se trápila, co si asi myslí o podlaze.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.