Spolu s kamarádkou jsme se pustily do pečení dortu, protože náš kamarád měl slavit narozeniny a spolu s ostatními kamarády jsme si rozdělili úkoly, kdo co bude mít na starost. A my měly právě na starost ten dort. Ale nijak nám to nevadilo, protože pečení nás baví. Ale zrovna ten den se nám nedařilo. Znáte to, když něco vaříte nebo pečete jen pro sebe, dopadne to perfektně, a pokud to děláte pro někoho, tak se většinou něco pokazí. Alespoň v mém případě. A tady se nám stalo, že se nám povedlo čokoládovou polevu, kterou jsme chtěly dort nazdobit, vylít na zem. A to poměrně ve velkém množství. Snažily jsme se to vyčistit, ale bylo to pořád hodně vidět. Hlavně v těch jemných záhybech podlahy. Tak jsme si řekly, že jestli se toho chceme zbavit, budeme se muset obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale neměly jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme byly odkázané na internet. Nakonec jsme si vybraly Impregnace Brno, podlahy, protože měla nejlepší recenze. Protože nerady jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovaly reference, abychom měly jistotu, že to dobře dopadne.

Lidem…

Lidem z A SERVIS jsme vysvětlili naši situaci a domluvili se na termínu a tak podobně. A dopadlo to na výbornou. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý byt a z výsledku jsme byly naprosto nadšené. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděly, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohly odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože ani jedna nenosíme papuče, a tak nám to na podlaze v ponožkách nebude tolik klouzat. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit.

I…

I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byly spokojené v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohly vytknout. Nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže ať už poptáváte cokoli, doporučuji právě tuto firmu. Jsem si jistá, že s nimi budeme spokojeni ve všech ohledech. Navíc jejich služby realizují nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.