Pracuji jako správce v jedné jazykové škole a už delší dobu se nám nepozdával stav našich podlah, hlavně na chodbách a ve vestibulu u vrátnice. Máme samozřejmě úklidový tým, který se o vše stará, ale při naší frekventovanosti osob se podlaha zašpiní snadno a udržovat ji čistou není jednoduché. Ale bylo potřeba ty podlahy už opravdu vyčistit, protože už vypadaly škaredě. Nakonec jsme se rozhodli, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný na internet. Naštěstí strejda google vám poradí ve všem. A tak jsem začínal pročítat různé stránky a recenze. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na Umývaní dlažby Praha, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

Byla…

Byla to samá pozitivní recenze, tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když s nimi tolik lidí má tak dobrou zkušenost. Takže jsem jim zavolal, a potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy v naší škole už prakticky nikdo není. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a podlaha byla opravdu ve skvělém stavu. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. A my se s ostatními shodli na tom, že je to opravdu dobrý nápad. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, abychom tak i zvýšili bezpečnost.

Za…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Taky bych chtěl vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.