V úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Po skutečně precizním vydrhnutí následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Je důležité taky nezanedbat voskování podlah.

Díky…

Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Ochranný vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy. Díky tomu nedojde k poškození podlahy a také vám vosk vydrží déle. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy.

Na…

Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Naší poslední zakázkou bylo kupříkladu čištění podlahy v domácnosti, která byla zašpiněna od laku na vlasy. Dcera našich klientů je ještě malá a ji napadlo podlahu pošplíchat lakem. A jejím rodičům se nepodařilo to vyčistit. A proto se rozhodli tento problém svěřit nám. A Hloubkové čištění podlah Praha  jsme vše vyčistili stejně, jako jsme to popsali výše. A my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. Protože naší prací je dělat dobré skutky pro dobré lidi. Pro dobré lidi, jako jste vy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.