Dobrý den, rozhodla jsem se, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsme si nechali vyčistit podlahu. Pracuji v hotelu, kde máme i velký společenský sál, kde se i často konají plesy, prodloužené a další podobně akce. A protože se dá říct, že plesová sezóna už začala, tak jsme chtěli, aby u nás vše bylo v pořádku. A v poslední době jsme si všimli, že naše podlahy nebyly v úplně nejlepším stavu. Hlavně v tom společenském sále. A přece jenom nejsme nejlevnější hotel, tak se i snažíme, aby u nás vše vypadalo dobře a luxusně. Zkrátka se snažíme nad každým nedostatkem nemávnout rukou. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale ani po našem úsilí nevypadaly podle našich představ. Tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A zařizování jsem na starost vyfasovala já. Ale já a ani nikdo z mých kolegů nebo známých neměl se žádnou úklidovou firmou zkušenosti. Respektive u nás už pár firem bylo, ale nikdy jsme té stejné nezavolali znovu, protože jsme nikdy nebyli úplně spokojení. Takže bylo tentokrát potřeba udělat pořádný průzkum na internetu.

Zanedlouho…

Zanedlouho jsem tam narazila na Čištění litých podlah Brno a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, tak jsem si řekla, že bychom mohli vyzkoušet právě tuto. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená, podlaha byla nádherně vyčištěná. A ostatní zaměstnanci hotelu taky. Dále nám doporučili nechat si podlahu zakonzervovat, tak jsme na jejich radu dali. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro podlahu ve společenském sále rozhodně výhodou. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho asi zaskočí cena za vyčištění, je pravda, že to není nejlevnější, ale skutečně se vyplatí do toho investovat. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, za což jsme rádi. Tato firma je působí nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I to může být pro vás další zárukou dobré kvality, takže je vidět, že má firma široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.