Pracuji jako jeden ze správců naší univerzitní menzy, a i když je náš úklidový tým poctivý, tak se mi podlahy zdály být docela špinavé. Zas nebylo se tak moc čemu divit, protože k nám denně chodí na oběd a večeře opravdu hodně studentů. Takže se jedná o opravdu hodně frekventované místo. A na takových místech je udržování podlahy vždy těžkou záležitostí. Ale bylo potřeba s tím něco udělat. A tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Háček byl ale v tom, že jsme doposud neměli se žádnou zkušenosti. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky Impregnace Brno, podlahy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A udělali na nás opravdu dobrý dojem.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků a už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a někteří z nás je dokonce začali využívat i ve svých vlastních domácnostech, protože odvání vážně skvělou práci. Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.