Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A věřte mi, já jsem to vyzkoušela a je to vážně super věc. Protože mi vyčistili podlahu u mě v bytě. Měla jsem den blbec a povedlo se mi na podlahu vylít část mojí vlasové masky. A dokonce se mi povedlo si toho nevšimnout, vážně nemám nejmenší tušení, jak se mi to povedlo. A potom už bylo pozdě, maska byla docela zaschlá a nedařilo se mi to vyčistit. A bála jsem se na to vzít nějaký obyčejný hrubý kartáč, abych si podlahu zase neponičila. Každopádně mi bylo jasné, že já sama si s tím jen tak neporadím. Takže bylo potřeba se na někoho obrátit. A tak jsem našla právě Čištění podlahy Brno a rozhodla se pro ně.

Na…

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. A je pravda, že od té doby nemám s uklízením podlah prakticky žádnou práci. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

Domluva…

Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste z jakéhokoli zákoutí těchto míst. A rozhodně jsem se na ně neobrátila naposled, protože nabízí i celou řadu dalších služeb. A mezi ně patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plísní. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.