Všichni lidé mají zafixováno v hlavě, že úřady jsou snad nejhorší místa, která byste chtěli navštívit. Nejvíce nadávají na všechny úředníky, kteří jsou podle nich pomalí a kdesi cosi. Na našem úřadě jsou ale vždycky všichni spokojení, nikdy jsme tu neměli ani jednu stížnost. Důvodem nejsou jen příjemní pracovníci, ale také prostředí. Necítíte ani, že jste na úřadě. Vždy je tu hezky čisto a pořádek, velké a světlé prostory, žádné malé a nehezké prostředí. S čistotou nám na úřadě pomáhá Mytí oken Praha. Hlavně se nám starají o okna, kterých tu máme mraky. Dvakrát do roka si je zveme, aby nám provedli generální mytí oken. A i když tomu lze těžko uvěřit, tak po jejich zásahu se o okna už nemusíme tolik starat.

jak vyleštit okna jak vyleštit okna bez šmouh jak na mytí oken

K mytí používají…Mytí oken Praha

K mytí používají moderní technologii a přípravky, které jsou velmi šetrné a hlavně účinnéPracují rychle, ale také pečlivě. A nikdy nevynechají ani jednu šmouhu nebo nečistotu na okně. Nejprve perfektně umyjí celou plochu okna, a to včetně parapetů a rámů, které jsou vždy dosti špinavé. A to hlavně z venku, od prachu a ptačího trusu. Mají čistý rozmývák a důkladně vždy setřou okna pomocí stěrky s kvalitní gumou. Až okna uschnou, následuje leštění oken. K tomu využívají vždy jen vlastní speciální bavlněnou plenu. Jedná se o jejich vlastní kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění.

Pracovníci mají s touto technikou letité a dobré zkušenosti, protože přípravky nejsou pro leštění oken vhodné. Důvodem je to, že když se okna leští za mokra, pak na nich můžete po krátkém čase vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna.

čím umýt okna přípravky na mytí oken jak odstranit polepy z oken

I když je leštění…

I když je leštění na sucho fyzicky náročnější, pracovníci si s tím dají opravdu práci a čistí pomalu a důkladně, aby dosáhli stoprocentní čistoty a lesku. Nikdy bychom nedokázali okna vyčistit tak dokonale jako oni. Když jdeme pak další den do práce, opravdu lze vidět rozdíl. A pan uklízečky, které se nám tu starají o úklid, si nemůžou vynachválit, jak snadno se o okna dále pečuje. Jsme rádi, že jsme na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. natrefili a že s nimi udržujeme dlouhodobější spolupráci. Rozhodně nemáme v plánu hledat někoho nového, jsme maximálně spokojeni. I když je firma trochu dražší, rozhodně se vyplatí do kvality, profesionality a odbornosti investovat trochu peněz. Finanční úřad si zaslouží mít dobrou pověst a spokojené klienty. Mytí oken Praha

mytí zimních zahrad mytí výloh mytí prosklených stěn