Protože si vždycky ráda užívám předvánoční čas a nechcu ho promrhávat uklízením, tak s tím vždy začínám už v listopadu a v prosinci si už jen užívám vánoční filmy, nakupování dárků a pečení cukroví. Tak jsme se pustila do svého tradičního předvánočního úklidu a letos jsem to chtěl vzít opravdu z gruntu. Ale s podlahou jsem si pořád tak nějak nevěděla rady. Ale zase jsem na to nechtěla vzít nějaký hrubý kartáč nebo něco, abych podlahu nezničila. A tak mi manžel navrhl, že bychom si ji mohli nechat vyčistit od nějaké úklidové firmy, koneckonců už si to ta podlaha zasloužila. Ale neměli jsme s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, tak jsme si řekli, že se podíváme po internetu. A narazili jsme tam na Praha čištění podlah. Ale nejdříve jsme si pořádně ověřili jejich reference, protože jsme nechtěli utrácet peníze za něco, co by nemělo být dobré.

Ale…

Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a domluvili jsme se s nimi na termínu, ceně a dalších náležitostech. A jednají opravdu rychle, ještě ten den jsme měli na mailu návrh zakázky. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha byla dokonale vyčištěná, nádherně lesklá, prostě perfektní. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Určitě si ji takto budeme nechávat čistit aspoň jednou za rok, aspoň tak prodloužíme životnost naší podlahy. Na podlahu nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že na podlaze jen tak neuklouzneme.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Ano, není to úplně levné, ale u hlediska poměru cena výkon mi to stále přijde velmi slušné. I ta technologie něco stojí, tak se na to tak člověk také musí dívat. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které taky určitě někdy vyzkoušíme. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich internetové stránky, určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. Skvělé je, že jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.