Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku. Že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění. A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Praha čištění linolea má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Vlastním pizzerii a podlahy už mi připadaly docela hodně špinavé. Tak jsem si řekla, že si ji nechám od někoho vyčistit. A na jejich službu nedám dopustit v každém ohledu.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod. Například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Protože…

Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela. Protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě jsou vždy velmi opatrní a mě zkrátka nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. Navíc nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže se na ně neváhejte obrátit, ať už potřebujete cokoli. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete to, co hledáte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.