Přivydělávám si doučováním jazyků a matematiky, které probíhají u mě doma. Mám na to ve svém domě vyhrazenou jednu místnost, kterou také mnohdy používám jako pracovnu. A musím přiznat, že moje hodiny nejsou zrovna nejlevnější, takže se snažím, aby to u mě vypadalo co nejlépe a profesionálně. A podlaha se mi nezdála být už v nejlepším stavu. Protože nenutím své klienty, aby se přezouvali, protože do tohoto pokoje vede ještě jeden samostatný vchod. A tak jsme se s manželem rozhodli, že si podlahu v tomto pokoji necháme od někoho vyčistit. Ale jsme se žádnou zkušenosti, tak jsme se ptali po známých, ale ani ti nic nevěděli, tak jsme byli dokázaní na internet. Takže jsme si sedli k počítači a začali prohlížet různá fa a disku a pročítali recenze. A shodli jsme se, že se nám nejvíce líbila Čištění podlahy Brno.  Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale zase všude na ně psali samou chválu.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a dalších záležitostech. Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, protože domluva s nimi byla opravdu skvělá. Paní na centrále nám vše ochotně vysvětlila.  Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představovala. Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což se taky určitě hodí. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohla, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit.

Takže…

Takže pokud potřebujete vyčistit podlahu, doporučuji tuto firmu. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, které určitě taky vyzkoušíme, protože mytí výloh také vyžaduje odbornější ruku. Dále nabízí i odstraňování graffiti, plísní a podobně, takže je vidět, žehto firma má opravdu široké pole působnosti, tudíž se ve svém oboru opravdu vyznají. Je dobré vědět, že všechny tyto služby máte pod jednou střechou, protože aspoň pak nemusíte hledat někoho jiného, protože tady máte jistotu, že to dobře dopadne, a že budete spokojení. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.