Ve městě půjčuji lyže a mám takovou menší půjčovnu v našem domě v přízemí. Mám opravdu široký výběr a mnoho zákazníků, kteří se rádi vracejí. Jenže moje půjčovna byla trochu ohrožena. Nikoliv jinou půjčovnou, ale plísní. Plíseň se nám rozrostla na přední straně domu. Byla černá a opravdu to nevypadalo hezky. Musel jsem něco udělat.

Nakoupil jsem nějaké prostředky, které mi měly pomoci se s plísní vypořádat. Nevěděl jsem, co dělat, ale po měsíci bylo vše stejné, možná i horší. Takže jsem musel sednout k internetu a najít si lepší řešení. Našel jsem Čištění fasády Ostrava, která nabízela čištění fasád rychle a snadno. Sice byla trochu dražší, ale všechny recenze, které jsem na firmu četl, byly neskutečně pozitivní.

 

Takže…

Takže jsem věděl, že to budou dobře utracené peníze. Do firmy stačí zavolat, říct, jaký vás trápí problém, dohodnout se na termínu a za pár dní máte po starostech. Na tuto firmu se můžete opravdu spolehnout. Neslibují nemožné, ale narovinu vám řeknou, jak bude postup vypadat a co očekávat. Když jsem do firmy volal ohledně plísně, tak za tři dny dojel tým pracovníků.

Byli vybaveni, nic nepotřebovali a hned se dali do čištění. I když si možná myslíte, že mohou při čištění fasádu poškodit, tak se neobávejte. Mechanicky vyčistí fasádu pomocí tlakové vody, která obsahuje chemii. Ta ale fasádu nepoškodí, zůstane jednotná barva dokonce. Až je vyčištěná, tak se aplikuje chemický postřik, a nakonec jejich skvělý nátěr LSG.  Rychle na fasádě uschne a vytvoří omyvatelnou ochrannou mikrovrstvu.

Je jedno…

Je jedno, jestli máte fasádu nebo třeba dřevo, protože ho mohou pracovníci aplikovat třeba i na umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít a ani se znovu usadit. Pro všechny buňky vyšších organismů je nátěr LSG proti plísním zcela bezpečný. Takže nemůže člověku vůbec uškodit.

Na nátěru je výhodné také to, že je odolný vůči dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a fasády natřené nátěrem jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Další nečistoty, které byly na fasádě, jako je městský spad, odstranil tým pomocí speciální čistící pěny, která se na fasádě udrží dlouho a svou intenzitou zvyšuje čistící účinek. Díky firmě mám půjčovnu lyží zase krásně čistou a nemusím se obávat, že mi plíseň odežene zákazníky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.