Když se na našem hotelu objevila plíseň, neváhali jsme ani vteřinu a zavolali jsme ihned firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Proč? Protože je už několik let využíváme, aby se nám o hotel starali. Několikrát do roka nám čistí koberce v pokojích i okna. Máme s nimi výborné zkušenosti, nikdy s nimi nebyl problém a vždy udělali přesně to, co jsme po nich chtěli. Proto byla jasná volba, komu zavoláme, když se na fasádě hotelu objevila plíseň. Firma přijela přesně na čas jako vždy, komunikace s nimi byla naprosto bezproblémová. Pro odstranění plísně požívají speciální nátěr LSG, který patří v boji s plísněmi k nejúčinnějšímu přípravku. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Čištění fasády Ústí nad Labem

cena odstranění plísníjak odstranit plísněčím odstranit plísně

Nátěr lze aplikovat…

Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Aplikace nátěru je také snadná. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů. Nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

nejlevnější odstranění plísnípřípravky na odstranění plísníkvalitní odstranění plísní

Nikdo nemá takové prostředky jako…Čištění fasády Ústí nad Labem

Nikdo nemá takové prostředky jako tato firma. Když jsme se šli podívat na fasádu hotelu, tak jsme byli překvapeni. Fasáda byla dokonale čistá, bez jediné skvrny. Proto můžeme firmu A SERVIS doporučit všem, kteří také bojují s plísní. Nikdo si s takovým problémem tak neporadí, jako tato firma. Doma ani v obchodě totiž neseženete takové prostředky a přípravky. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Opravdu nic lepšího než Čištění fasády Ústí nad Labem nenajdete. Kdybychom jim měli dát nějaké hodnocení, tak taková škála snad ani neexistuje a nevyjádří dostatečně naši spokojenost.

kdo odstraní plísněodstranění plísně z fasádyodstranění plísně z betonu