V našem rodinném muzeu můžete jako návštěvníci obdivovat zejména krásné vozy značky Tatra. Není to ale pouze jediná atrakce, příležitostí, jak trávit váš volný čas, je zde mnoho. každoročně pořádáme různé akce, které se těší stále větší oblibě. Proto je pro nás zásadní udržet v muzeu i přilehlých prostorách pěkné prostředí a čistotu. Mnoho našich návštěvníků obdivuje, jak se vozy blýsknou již na dálku. Prach byste na nich hledali velmi ztěžka, jelikož moje manželka je na takové věci vysazená. Bohužel se nemůžeme starat o vše, jak bychom si sami přáli. Proto se zejména o prosklené části našeho muzea stará najatá úklidová firma. Udržet takto veliké okenní plochy celoročně čisté není žádná legrace a zejména mnoho dětských návštěvníků si toto neuvědomuje. To, jak nyní skla vypadají, je zásluha úklidové firmy. Tato společnost se nám stará o naši „výkladní skříň“ již několik let. Ze začátku jsme moc štěstí na spolehlivé pracovníky neměli.

Nedotahovali…

Nedotahovali věci do konce a občas se stávalo, že zaměstnanci jednoduše zapomněli přijít. Tak jsme tomu učinili rázný konec a poohlédli se po někom jiném. Hledání bylo poměrně náročné, protože nabídek je dle mého názoru nadmíru, ale jak si vybrat to pravé, to už se musíte dopídit nějak sami. Naše rodina měla to štěstí, že nám byla naším společným přítelem doporučena Mytí oken Praha. Neváhali jsme dlouho, jelikož jsme věděli, že ten by nám neříkal, kdyby to nestálo za to. Navíc již to byla poměrně dlouhá doba, co jsme rozvázali spolupráci s předešlými pracovníky. Takže bylo potřeba jednat, pokud jsme si chtěli nadále zachovat vysokou úroveň. Takže jsme to udělali, jsou to již více než čtyři roky, a máme je dodnes. A jsme za to velmi rádi. Už bychom se ani na nikoho jiného obracet nechtěli. No řekněte sami. Jediné, co nyní řešíme je naše podnikání a údržba aut.

Nemusíme…

Nemusíme jim stát za zády, protože svou práci odvedou na výbornou. Je s nimi perfektní a rychlá domluva. Prostě si zavoláme, ujasníme si termín, co se bude čistit, zašlou mi kalkulaci na mail, já to potvrdím a už jen konají svou práci. Nezdržuje mě to. Čas je pro mě vzácný. Nemusím je hlídat, neflákají se a za skvěle odvedenou práci chtějí adekvátně zaplatit. Nejsou to žádní ždímači svých klientů, a toho si opravdu cením.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.