Ve městě vlastním restauraci, která má dvě patra. Jedna stěna je celá prosklená. Těžko se nám stěna umývá už uvnitř, natož z venku. Nemáme potřebnou techniku. Proto jsme se rozhodli, že si pozveme nějakou profesionální úklidovou firmu, která se nám o prosklenou stěnu postará. Na internetu jsme si našli několik firem, ale jen jedna splňovala naše požadavky. Byla to Čistění oken Brno, která nás přesvědčila nejen pozitivními recenzemi od bývalých klientů, ale také tím, co měli napsáno na svých webových stránkách. Přečetli jsme si, jak se starají o okna, jak je umývají a rozhodli jsme se, že oni budou pro náš ti praví. A to hlavně kvůli tomu, že se specializují na výškové mytí oken. Když jsem do firmy volal, tak jsem byl mile překvapen. Paní operátorka mi domluvila termín přesně na den a hodinu, která mi vyhovovala nejvíce. Když přijeli pracovníci, měli všechnu techniku s sebou.

Pro…

Pro výškové mytí oken používají horolezeckou a speleologickou techniku, hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Obával jsme se, že nám firma pošle nějaké brigádníky, kteří si nebudou vědět ve výškách rady. Ale naštěstí se toto nestalo, jelikož firma má jen proškolené odborníky, kteří se ve výškovém mytí oken opravdu vyznají. Všichni pracovníci pracovali pečlivě a rychle, neotáleli a věnovali se své práci na plno. Nejprve všechno důkladně umyli, a to nejen skleněnou stěnu a rámy, ale i okna v restauraci a parapety. Jejich technologie mytí spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou. Ta zabrání tomu, aby se okna nějak poškrabala. Pak počkali, až plocha zaschnula a potom začali s leštěním. Leštili na sucho pomocí vlastní bavlněné pleny. Tomuto čištění se říká trik suchého leštění.

Je…

Je sice mnohem fyzicky náročnější, než kdyby použili obyčejný leštící přípravek, ale je také zároveň mnohem dokonalejší. S leštícími přípravky mohou zůstat nehezké šmouhy a otisky, ale s touto technikou se nic takového nemůže stát. Aby nám skleněné stěna v restauraci vydržela dlouho krásná a lesklá, tak nám nanesli ještě na skla. impregnace GSP neboli GlassProtect je založena na a principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené sklo touto impregnací má samočisticí schopnost. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene. A vydrží dokonce až 5 let. firma prostě nemá chybu a my jim moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.