Jestli máte problém s plísní, mám pro vás dva kroky. Nejdříve si na internetu najděte firmu. Pak vytočte číslo a domluvte si termín. Nic jednoduššího a lepšího neexistuje. Jak to vím? Protože s plísní jsme bojovali nedávno my doma s manželem. Na našem domku u bazénu se nám udělala plíseň. Rozhodně jsme to nechtěli řešit my sami. Nejsme žádní profíci, jako tato firma. A věřte, že jsou vážně skvělí. Už komunikace s nimi byla bezproblémová. Paní po telefonu nám domluvila termín. My jsme pak jen čekali na to, až dojede tým a dá se do práce. Tým mě ujistil, že se nemáme čeho obávat, protože oni si s takovou plísní hravě poradí. Když jsem se z dálky dívala, jak pracují, bylo vidět, že nečistí fasádu poprvé a že mají své dlouholeté zkušenosti. Pracovali svižně, neotáleli, dokonce mi vysvětlili, jak postupují a co na fasádu aplikují. Díky jejich technice jsme měli fasádu dokonale vyčištěnou za pár hodin. A já si myslela, že to bude trvat celý den.

Fasádu…

Fasádu vyčistili pomocí speciální čistící pěny, která se na fasádě udrží dlouho a svou intenzitou zvyšuje čistící účinek. Z fasády odstranili vodní kámen i nehezkou a nebezpečnou plíseň. Mají techniku, která umožní zbavit se plísně a zastavit další šíření nebo znovuvytvoření. Na plíseň aplikují desinfekci a pak nátěr LSG, který má životnost 6 a více let. Odstranění probíhá v několika krocích. Nejprve je mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, přičemž fasáda je dokonce i jednotně barevná. Pak se na fasádu nanese protiplísňový nátěr LSG, který je v boji s plísněmi naprostou jedničkou.

Antimikrobiální….

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, takže krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. To je skvělé, že za pár měsíců nebudeme muset řešit to samé. Moc děkujeme Čištění zateplené fasády Praha za pomoc. Domek u bazénu je zase dokonale čistý a my se nemusíme obávat zvát se přátele a rodinu, aby si s námi užili poklidné teplé dny u vody.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.