Na našem autoservisu se objevila plíseň. Asi jsme to nějak přehlédli, ale pak jsme si všimnuli, že na fasádě jsou takové černé mapy a skvrny. Už to šlo na té bílé fasádě vidět i z dálky. Věděli jsme, že to nemůžeme nechat jen tak. Plísně jsou strašné a hrozně rychle se rozrůstají. Věděl jsem, komu zavolat a koho si vzít na pomoc do mého autoservisu. Doma jsme totiž měli také problém s plísněmi a pomohla nám Mytí fasády Praha. Našli jsme si je na internetu a za pár dní jsme měli fasádu domu zase krásně čistou. Vzpomněl jsem si na ně a hnedka jim zavolal. Věděl jsem, že oni jsou to jediné možné a nejlepší řešení, abychom měli fasádu od plísně. My sami bychom si s tím rozhodně neporadili. To jsem zkoušel už na našem domě. Paní po telefonu byla zase hodně milá a domluvili jsme si termín, který nám nejvíce vyhovoval. Za asi tři dny jsme před autoservisem měli pracovníky, kteří se dali hned do práce.

Na…

Na čištění fasády od plísně mají jasný postup. Nejdříve začnou s mechanickým a chemickým čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií. Ta dokáže udržet fasádu v dobrém stavu. Fasáda je také i barevně jednotná a pracovníci nemusejí obnovovat fasádní výmalbu, což by bylo mnohem náročnější a dražší.  Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec aplikují opatrně a pečlivě protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Na nátěru je super to, že ho lze aplikovat nejen na fasády, ale i dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Vlastně na vše, co vás napadne.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, to si piště. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Tým dokázal i hezky vysvětlit, jak nátěr funguje – jeho antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu, a to konkrétně v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak poté způsobí její roztržení. Nenajdete lepší firmu. I když je sice trochu dražší, než jiné firmy, tak se to rozhodně vyplatí, protože jsou spolehliví a mají takové prostředky, které nikdo jiný nemá.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.