Čištění fasády je pěkně náročná už sám o sobě, tak si představte, jak náročné to asi je když se vám na ní udělá plíseň. A přesně to se stalo nám. Pracuji v půjčovně kostýmů a naše fasáda už na tom byla opravdu zle. Ale furt se její čištění odkládalo, měli jsme jinačí starosti. A když už se na ní udělala plíseň, tak to byl konec. A muselo to zmizet. A taky jsme se báli, že by se mohla více rozlézt po zdi, a to už by se to pak teprve špatně odstraňovalo. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní. Ale to byla naprosto zbytečná investice. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat.

Chtěli…

Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu. Že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam Špinavá fasáda, čištění Brno, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se, protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

A…

A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A jsme s ním opravdu spokojení, proto je moc doporučujeme. A určitě jsme se na ně neobrátili naposledy. Firma nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.