Pokud hledáte někoho na čištění fasád, tak bychom vám jedny profesionály chtěli doporučit. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Jsem správcem jedné velké administrativní budovy a už delší dobu si lidi stěžovali. Že fasáda je špinavá a ze třeba mají lidé v sedmém patře na fasádě terasy plíseň, a tak podobně. A měli pravdu, bylo načase s tou fasádou něco udělat, protože ani u vchodových dveří už to nějakou dobu žádný zázrak nebyl. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my budovu nechali zateplit cca pět sedmi lety. A teď bylo potřeba najít řešení. Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě Čistění oken Brno a jejich nátěr LSG je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci.  Díky němu bude vaše fasáda bez nečistot, městského spadu a plísní. A doporučuji vám, abyste si ho pořídili.

Protože…

Protože věřím, že tyto problémy s fasádou nechce mít nikdo z vás. A lidi z  jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce a my se je vážně nemůžeme vynachválit. Na místo napadené nečistotami a plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Nátěr…

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.