Pokud máte problémy s vaší fasádou, je třeba špinavá, nebo je na ní dokonce i plíseň. Tak přesně víme, jak vám je. My jsme v našem pivovaru řešili úplně to samé. Nejenom, že byla špinavá, ale na několika místech byste našli i plíseň. A vypadalo to opravdu škaredě a rozhodně to tam tak nemohlo zůstat. Jenže jsme taky věděli, že my to nevyčistíme. Protože nikdo z nás s čištěním fasád neměl žádné zkušenosti a kromě sava jsme na to neměli ani žádný vhodný čisticí prostředek. A tak jsme se dívali po internetu po nějakém řešení. Například dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní. Které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany. Ušetříte sice za topení, ale musíte potom řešit problémy s plísněmi.

Pro..

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG. Nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci firmy aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

Nátěr…

Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Pro více informací o Špinavá fasáda, čištění Ostrava a jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. MY se na ne určitě neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.