Čištění fasády není rozhodně nic jednoduchého. Když se na ní totiž nastřádá městský spad, prach, všelijaké bakterie a ke všemu třeba i plíseň, tak se to odstraňuje velice složitě. Ale naštěstí jsme věděli, jak tento problém vyřešit. Mytí fasády Brno nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. A my měli problémy s čištěním fasády naší posilovny. Vypadalo to totiž hrozně a navíc jsme se báli, aby se ta špína a plísně ještě více nerozlezly. Navíc to taky nemohlo na nikoho udělat dojem, někdo by si mohl myslet, že to u nás vypadá jako skladiště, tak by k nám raději ani nešel.

A protože…

A protože jsme věděli, že my si s tím neporadíme a znali jsme tuto firmu, věděli jsme, na koho se obrátit. A zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Zeď je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. A nakonec jsme si ho pro jistotu nechali dát i dovnitř. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze.

Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A věřím, že i tyto služby jsou stejně kvalitní jako jejich služba čištění fasád. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.