Ve firmě Prostějov plísně, čištění fasád  nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb. A já bych se o nich rád zmínil, protože nám velmi pomohli a chtěli bychom je tímto podpořit. Firma nabízí opravdu hodně služeb a realizuje je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my máme skvělou zkušenost s jejich službou čištění fasád. A fasáda našeho autobusového nádraží na tom byla takřka žalostně.

Byla…

Byla zašlá, špinavá a sem tam na zdi byla plíseň. Prostě trojnásobné problémy. A bylo nám jasné, že my se o to neodkážeme postarat. A tak jsme se obrátili na úklidovou firmu A SERVISU, kterou jsme našli na internetu. A odvedli vážně skvělou práci. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

Nátěr…

Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. A právě díky tomuto nátěru máme od plísní pokoj. Zaměstnanci odvedli skvělou práci, naše fasáda je opět v pořádku, a proto je všem vřele doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.