Nedávno jsem měla opravdu den blbec. Protože ani nevím, jak se mi to povedlo, ale zašpinila jsem tmavý koberec v obýváku zubní pastou. Asi jsem ji koupila rozbitou, já nevím, protože jsem nákup položila na stolek v obýváku, ale bohužel, už se stalo. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Přítel na to taky jen nevěřícně koukal. Tak řekl, ať se na to vykašlu, že ten koberec už má stejně něco za sebou, tak že si někoho najmeme, aby to vyčistit.

Ale žádnou firmu jsme neznali. Tak jsme si s přítelem k počítači a hledali nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré reference a my se tak nemuseli bát, že to bude jen ztráta času a peněz. Po našem pátrání jsme se rozhodli pro úklidovou firmu koberce tepování . Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli mi, takže mohli už za pět dny.

V domluvenou…

V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky.

Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po skvrně od parfému nezbyla jediná malinká skvrna. Koberec vypadal nádherně a vůbec byste nepoznali, kde byl čištěný.

Co…

Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. A musím vám je doporučit taky proto, že nabízí i spoustu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění.

Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.  Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně. A všechno realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.