V naší nemocnici samozřejmě máme spoustu uklízeček, protože je nezbytně důležité, aby v takovém prostředí bylo neustále důkladně čisto. Samozřejmě se o vše pečlivě staraly, ale po nějaké době jsme si všimly, že podlahy nejsou úplně v nejlepším stavu. Samozřejmě čisté po té stránce, že byly zbaveny bakterií, bylo vše v pořádku, ale už začínaly vypadat poněkud zašle. Tak jsme si řekli, že si necháme vypomoci od profesionálů. A zrovna já to dostala na starost.

Tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by měl dobré ohlasy. A po přečtení několika fór a narazila na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolala a domluvila si nimi vše potřebné. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhala.

Nedělalo…

Nedělalo jim potíže přizpůsobit se našim časovým podmínkám, protože u nás je to přece jen trochu složitější. Zaměstnanci předvedli precizní čištění linolea a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě ráda souhlasila, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojená. A co je ještě důležitější, tak všichni ostatní taky.

Navíc to pak lidem už neklouzalo, což je u cvičení velmi důležité. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva.

To je…

To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala a zaslouží si být opravdu dobře oceněni. Jediné, před čím bych měla asi tak trochu varovat, je cena jejich služeb. Je pravda, že nejsou úplně nejlevnější, ale za to odvádí skutečně skvělou práci. Podle mě se vyplatí do toho investovat.

Navíc když někdo používá takové drahé kvalitní stroje a kosmetiku, tak potom zákazník musí očekávat, že se to promítne i v ceně. Pro mě osobně tento faktor není nijakou překážkou. A působí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. V budoucnu se už na nikoho jiného obracet nebudeme. Zde mám záruku té největší kvality. A SERVIS LIPKA, s.r.o.