Povím vám svůj krátký příběh o tom, jak jsem hledala, až jsem našla. Ale, že to byla cesta plná trní. Vlastním malou prodejnu lahůdek. Jenže před časem mi odešla brigádnice, která se starala o výlohy. A tak jsem hledala náhradu. Ne, že by se nikdo nehlásil. Ale bohužel jsem neměla štěstí na lidi. Vzhledem k tomu, že jsem jim nemohla stát za zády, různě se mě snažili oblafnout. První brigádník si zapsal službu dopředu, ale vůbec nepřišel. Zjistila jsem to záhy, takže mě o peníze nepřipravil. Ale druhá slečna byla mazanější. Ta mě zvládla obrat o denní tržbu. Od té chvíle jsem byla přesvědčená, že to nepůjde jinak, než že si výlohy budu mýt sama. A že si prostě přivstanu. Ta myšlenka mě ale trochu děsila, protože jsem i tak měla práce až nad hlavu. Nakonec ke mně přišel kamarád, který mi dobře poradil. Využíval totiž u sebe doma službu od Praha 3, mytí oken. a byl s nimi náramně spokojený.

Tak…

Tak jsem to do třetice zkusila. Ozvala jsem se jim hned druhý den. Nechala jsem si vypracovat předběžnou cenovou nabídku, který mi došla záhy. Podmínky, si myslím, byly fér, a tak jsem to vzala. Byla to poslední šance. Věděla jsem, že kdyby ani tato zakázka nevyšla podle mých představ, už bych se na nikoho neobracela. Naštěstí se vše povedlo, jak mělo. Byla jsem dokonce nadšená. Pracovníci byli velmi milí, nezdržovali se a skutečně makali. Jejich technika mytí byla pro mě zajímavá, a tak jsme se o ní bavili. Bylo to příjemné odpoledne. A na základě toho jsem se rozhodla s nimi spolupracovat pravidelně. Měli byste i vy zájem o jejich služby. Určitě se jim ozvěte přes jejich kontaktní formulář. A uvidíte. Myslím, že budete velmi spokojení. Tým jejich profesionálních umývačů výloh, ale i oken, Vám zajistí kvalitně čisté plochy.

Umytí…

Umytí nezaměřují pouze na běžně znečištěné výlohy, čistí i výlohy od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním, nebo od nečistot po stavebních úpravách. Čištění jakkoliv velkých ploch výloh je možné zajistit do druhého dne. Mytí a leštění výloh realizují v několika programech. Nejvyužívanějším programem je servisní čištění. Tento program je využíván jejich dlouholetými zákazníky obchodních center. Tuto službu ale provádí i jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech jednou za čtrnáct nebo třicet dní. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu jednou za tři měsíce nebo půl roku. Nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Při mytí výloh a leštění oken nepoužívají žádná leštidla, a tím je zaručeno, že okna a jiné prosklené plochy zůstanou dlouhou dobu čistá a neobjeví se na nich po čase kruhy a tahy leštění.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.