Nevím jak vy, ale já byla po vánočních svátcích a Silvestru naprosto vyřízená. Pro mě jako hospodyni to byla hrozná honička a nyní na nový rok jsem si chtěla konečně odpočinout. Jenže to vlastně nešlo. Byla jsem fyzicky unavená, ale mozek neustále šrotoval, co budu muset za chvíli zase udělat. A práci jsem organizovala a organizovala. Můj manžel už to nevydržel, a tak se mi rozhodl sejmout to břímě. Sám však neměl času nijak nazbyt, a tak začal vyhledávat firmy, které by mi mohly s některými pracemi pomoci. Po nějaké době našel úklidovou společnost, která se zabývá mytím oken. Jednalo se o Olomouc mytí oken. Tuto firmu jsem znala již z dřívějška, když jsem ještě dělala v pekárně.

Majitel…

Majitel si od nich nechával mýt okna a výlohy a nikdy s nimi nebyl problém. Nečekala jsem, že po tolika letech tato firma bude fungovat. Přeci jenom, už to bylo bezmála dvacet let, co jsem je neviděla. A tak, když mi manžel řekl, že objednal na mytí oken zrovna tuto firmu, byla jsem nadšená. Doufala jsem, že k nám zavítají podobně příjemní chlapíci jako tehdy. Jistě, doba se mění, i personál se po těch letech částečně změnil. Ale potkala jsem tam známého, kterého jsem znala právě z dřívějška z pekárny. A musím říct, že jsem se při mytí oken ještě tak nenasmála. Ale tuto recenzi nepíši ani tak z toho důvodu, že jsem po letech narazila na známého, jako spíše proto, že jejich služby jsou stále kvalitní a poctivé, což mě velmi potěšilo.

Sice…

Sice inovacím se nevyhnete, pokud chcete mít úspěch, ale technika mytí a firemní kultura zůstávají. Jejich nesmrtelnou metodou je právě leštění oken na sucho. Což i moje babička říkávala, že nejlepší je pouze kvalitní hadřík. Jenže ani hadr není samospasný, pokud nemáte dobré mycí a odmašťovací prostředky. To však nehrozí u A SERVISU. Ti vždy používali a používají kvalitní, profesionální prostředky. A to je základ. Ráda bych tímto jejich službu mytí oken doporučila. Ale myslím, že jakákoliv jejich další služba rozhodně špatná nebude. Je vidět, že firma si skutečně drží jen schopné pracovníky a díky vlastním technikám úklidu a kvalitnímu vybavení se stává bezkonkurenční.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.