Pokud hledáte někoho na čištění koberců, tak bych vám moc chtěla doporučit úklidovou firmu koberce čištění Praha 9. Mám s ní velice dobré zkušenosti, a proto bych se o ní ráda zmínila. Protože určitě nejsem jediná, kdo kdy nějakou hledal. Dělala jsem si na večeři salát a vzala si k tomu i láhev olivového oleje, že si jej pak ochutím. Jenže jsme do láhve drcla a shodila ji na zem. A samozřejmě byla otevřená, takže hodně oleje skončilo na zemi. A to na koberci, abych nezapomněla podotknout. Snažila jsem se to vyčistit, ale na koberci pořád zůstávala viditelná mastná skvrna. Veškeré babské rady z internetu na čištění byly úplně k ničemu. Takže mi nezbylo nic jiného, než se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale když už jsem věděla, že do toho budu muset investovat peníze. Řekla jsem si, že si nechám vyčistit i koberec v obýváku a předsíni, kde už koberce taky nevypadaly nejlíp.

Takže…

Takže jsme hledala poměrně důkladně na internetu a přečetla hromadu recenzí, abych měla jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.  A nakonec jsem si vybrala úklidovou firmu, která měla největší počet kladných recenzí. A když jsem viděla jejich práci, nedivím se proč. Všechny mastné skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře, jak kdybych je koupila a ne nechala vyčistit. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt a říkali. Že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů. Nejprve koberec dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili, a poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem. Čímž koberce zbavili i roztočů. Olejová skvrna samozřejmě zmizla.

Proto…

Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme, protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru. Od té doby, co u mě byli, jsem se rozhodla jejich služby využívat pravidelně, abych tak prodloužili životnost našich koberců a udržovala stále jejich hezký vzhled. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně se ta investice vyplatí. Je lepší investovat do něčeho kvalitního a dražšího, než do něčeho levného, co by vám ve výsledku nemuselo být k ničemu. A navíc taková kvalitní technologie a kosmetika taky nemůže být úplně levná. A navíc ke k vyčištění potřeba i fyzická síla. Takže když to všechno sečtete, tak uznáte sami, že ta cena je skutečně na místě. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.