Pracuji v antikvariátu a naše prostory nevypadali zrovna nejlépe. Bylo vidět, že je vše staré a tak nějak neudržované. A protože toto na žádného zákazníka dojem neudělá, tak bylo potřeba s tím něco udělat. Tak jsme se rozhodli naše prostory zvelebit. Nakoupili jsme nové police, vymalovali a tak všechno. Vše vypadalo mnohem lépe, jen podlahu to chtělo ještě pořádně vyčistit. Tak jsme si řekli, že bude nejlepší si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale protože jsme neměli se žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu. Četla jsem různé diskuze a recenze, abych měla jistotu, že to svěřím opravdu někomu, kdo tomu rozumí a podlahy nijak neponičí. Potom, co všechno jsem přečetla, jsem se rozhodla pro úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference. Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetla, ale zase všude na ně psali samou chválu. Opravdu to byla samá pozitivní recenze.

Domluva…

Domluva se zaměstnanci firmy byla perfektní. Jeden den jsem s nimi telefonovala a hned druhý den mi poslali návrh zakázky. S takto rychlým a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala. Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představovala. Byla jsem vážně ráda, protože odvedli skvělou práci. Podlaha byla skutečně zbavena všech nečistot a vypadala, no jak to říct – nověji. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohla. Byly jsme s nimi spokojeni opravdu v každém ohledu, která nás napadá a byl pro nás relevantní.

I…

I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit. Toto byla naše poslední úprava naše obchodu a od té doby k nám chodí mnohonásobně více lidí, takže je vidět, že interiér obchodu dělá opravdu hodně. Byli jsme moc spokojeni, a proto je všem doporučujeme. Takže pokud taky potřebujete podlahy čištění, rozhodně se obraťte na ně. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte, že z úklidových služeb toho nabízí opravdu hodně. Patří k nim čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.