Pracuji jako prodavačka v prodejně s dámskými kabelkami. Bohužel nejsem majitelkou tohoto luxusního obchodu, určitě bych pár věcí v naší prodejně změnila. Například bych nenechala na podlaze koberec. Ale bohužel jsem jen zaměstnankyně, která navíc dostala za úkol, nechat vyčistit  koberec v prodejně. Dostala jsem nemalý finanční limit, krátký termín a postarej se. Nechtěla jsem vypadat neschopně, tak jsem začala na internetu vyhledávat  firmu, která se úkolu zhostí a nebudu se muset stydět za výsledek. Pročítala jsem spousty recenzí, otevřela stránky několika firem. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu čištění koberce Praha. Dočetla jsem se, že tato firma se čištěním koberců zabývá několik let a nabízela odlišnou metodu čištění pomocí kotoučového stroje. Navíc je to je velká firma, která disponuje velmi kvalitním zázemím s moderním strojovým vybavením, která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  přípravky. Její zaměstnanci jsou odborně proškoleni. Toto vše  slibovaly recenze! A tak jsem je kontaktovala. Zaslala jsem firmě poptávku s prosbou o co nejkratší termín.

Domluvili…

Domluvili jsme si termín do týdne, což jsem byla moc ráda. Po vyčištění koberce vypadal úžasně, jako nový, v celé prodejně to krásně vonělo čistotou a svěžestí. Služba byla sice o něco dražší, ale vešla jsem se do limitu a úkol splnila na sto procent. Jejich metoda čištění spočívá na principu, kdy se pomocí těžkého rotačního kotoučového stroje zanese účinná chemie do hlubších struktur koberce a nechá se dostatečně dlouho působit. Koberec se následně opět rozkartáčuje, aby se vše dostalo na povrch, na závěr se vše dokonale vysaje výkonným vysokotlakým vysavačem. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot zlikviduje i jakékoliv roztoče, alergeny a bakterie a je vhodná pro všechny druhy koberců. Jedná se o opravdu skvělou metodu čištění. Paradoxně většina úklidových firem provádí čištění levnější extrakční metodou, kdy vstříknou chemii na povrch koberce, nechají chvíli působit a odsají.

Nemohou…

Nemohou zajistit tak kvalitní vyčištění koberců, protože používaná chemie vůbec nemá šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a po zaschnutí zůstávají fleky. Bohužel hodně lidí se nechá zlákat cenou. Ale všem doporučuji, aby i oni se obrátili na úklidovou firmu a zvolili kvalitu! Určitě nebudete zklamání, mně se nadšení vrátí vždy, když vidím ten krásně uklizený koberec. Tato firma dále nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, úklid po stavbě, strojové čištění a voskování podlah. Odstraňují i grafity a nedovolené polepy z prosklených ploch. Svoje služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Určitě jejich služeb využiji i pro své potřeby!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.