S přáteli jsme se rozhodli zajít na ples v našem městě. Jelikož nebyli z našeho města, bylo nutné, aby nejprve přijeli k nám a po plesu u nás i přespali. Před plesem jsme něco málo povečeřeli, abychom nešli s prázdným žaludkem. Po večeři jsem nechala na stole veškeré pochutiny, abych je nemusela ráno znovu chystat a ušetřila si tak práci. Po návratu z plesu jsme bohužel zjistili, že byla na stole převrácená lahvička s balzamikem. A protože na ní nebyl uzávěr, veškeré balzamiko po stole steklo na koberec. Jediné možné vysvětlení je, že někdo v naší nepřítomnosti pustil naši kočku do pokoje a ona skleničku shodila. Koberec jsem vyčistila a šla spát. Ráno byla skvrna pořád výrazná, tak jsem ji ještě několikrát čistila. Bohužel z několikanásobného čištění vznikl na koberci flek. Který měl jiný odstín, než zbývající plocha. Manžel viděl, že jsem z toho byla nešťastná, tak sedl k počítači, vyhledal a objednal firmu, která přišla náš koberec vyčistit. Zaměstnanec firmy koberce tepování Praha 9. se dostavil do našeho bytu s velkým kotoučovým strojem, za jehož pomocí dokonale koberec vyčistil.

Nejprve…

Nejprve nanesl na celou plochu koberce čisticí chemii, kterou pomocí rotačních kartáčů kotoučového stroje zapracovával do koberce tak dlouho. Dokud neodstranil veškeré nečistoty. Až takto vyčistili celý koberec, pustil výkonný třímotorový vysavač, kterým všechnu pěnu odsál.Tento výkonný vysavač celou strukturu koberce pěkně provzdušnil a příjemně oživil celkový vzhled. Tato metoda je vhodná pro všechny druhy koberců. Protože měkké štětiny zaručují, že nedojde k poškození vláken koberce. Čištěním koberců se firma zabývá několik let, vyvinuly svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot zaručeně zničí i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Většina firem, která nabízí levnější čistění koberců používá tzv. extrakční metodu. Kdy chemie působí pouze povrchově a není vpravena a nepůsobí v hluboké struktuře koberce, a proto není tak kvalitní.

Firma…

Firma je velká a stabilní, disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým vybavením, která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  přípravky. Rozhodně vám tuto firmu doporučuji a radím vám ,abyste se i vy podívali na jejich webové stránky. Zjistíte totiž, že tato firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Jako je mytí a voskování podlah, čištění čalounění, mytí a leštění oken a výloh, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Také odstraňují grafity a nedovolené polepy z prosklených ploch. Své služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.