Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. A přesně něco takového jsme my potřebovali, protože podlaha v naší školní knihovně už vypadala opravdu špatně. Vypadala špatně a my už nevěděli co s tím. Naše uklízečky se sice snažily, ale neuspěly. Ale tak jsme naznali, že bude lepší, když je s tím už nebudeme trápit. Vzpomněl jsem si totiž na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji.

Domluvili…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zíral jsem já i moje žena, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich mytí podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

Naopak…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bez problémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu.  Takže firma si zaslouží plných pět hvězdiček. Je sice pravda, že firma je o něco dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Výsledky jejich práce jsou totiž dlouhodobé. A vy pak nemáte s podlahou prakticky žádnou práci. Když jsme viděli, co jejich strojové čištění dokáže, rozhodli jsme se, že podlahy necháme vyčistit v celé škole. A firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku a v Německu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.