Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám ze své dobré zkušenosti doporučuji úklidovou firmu čištění sedaček Brno. My jsme taky poptávali čištění koberců. Ale neměli jsme s žádnou úklidovou firmou zkušenosti. Tak jsme se obrátili na internet, kde jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a nemůžeme si ji vynachválit. Používá na čištění strojovou kotoučovou metodu, která si podle nás dokáže poradit s jakoukoli špínou. My řešili ten problém, že jsme koberce zašpinili od plnotučné hořčice. A to si umíte představit, že to nešlo dolů jako po másle. Spíš to nešlo dolů vůbec. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu, ale s žádnou jsme neměli zkušenosti.

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Ptali jsme se našich známých po…čištění sedaček Brno

Ptali jsme se sice našich známých, jestli by o někom nevěděli. Ale všichni měli zkušenosti pouze s firmami, které používali extrakční metodu čištění a od té mě všichni tak akorát odrazovali. Funguje na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A jakmile koberec uschne, na koberci zůstanou fleky. Proto pokud chcete mít spolehlivou jistotu, že váš koberec bude vyčištěn do posledního vlákna, zvolte čištění kotoučovým strojem.

Takže jsem si sedl k internetu a hledal nějakou úklidovou firmu, která by si s tím poradila a nepoužívala pro čištění extrakční metodu. A na internetu jsem narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která měla vynikající reference a i jejich stránky na mě udělaly dobrý dojem. Takže jsem už neměl tendenci hledat někoho jiného.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

Tak jsem jim zavolal…

Tak jsem jim zavolal a vysvětlil jim, co po nich požaduji. Byli hrozně milí, vše mi vysvětlili po telefonu, a sice jak probíhá jejich práce a na jakém principu funguje jejich kotoučový stroj. Poté jsme se domluvili termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. V domluvený den přijeli přesně na čas, k žádnému přesouvání termínu nebo dalším nepříjemnostem nedošlo. Přivezli s sebou velký kotoučový stroj, pomocí kterého následně začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby její účinky byly co nejefektivnější. Takže náš koberec je opět ve skvělé stavu.

A super je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec