Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám doporučuju, abyste se vyhnuli firmám, které čištění realizují pomocí extrakční metody čištění. Protože ta koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. A nadělá spíš víc škody než užitku. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň taková byla naše zkušenost ve firmě. čištění koberců Praha 10

Potřebovali jsme si nechat vyčistit koberce, protože už nebyli v nejlepším stavu, ale bylo to nakonec spíše ke škodě než k užitku. Takže když jsem potřeboval nechat vyčistit koberec v obýváků, na kterém byla skvrna od černého čaje a vůbec nám to nešlo vyčistit, tak nám došlo, že se musíme obrátit na nějaké profesionály. Ale byl tu ten problém, že jsme nevěděli, na koho se obrátit.

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Takže jsem si sedl k počítači…čištění koberců Praha 10

Takže jsem si sedl k počítači a hledal takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec se mi zalíbila úklidová firma čištění koberců Praha 10, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice lidi psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo. Pokud jsem měl alespoň nějakou záruku, že to bude skutečně kvalitní metoda. Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti. Takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecúdržba koberce

Přijeli přesně na čas…

Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu. Pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh. Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne. Takže koberec potom vypadá jako nový a krásně prokoukne. Koberce tak byly jako nové a já byl maximálně spokojený, takže firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. můžu jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a moc dobře se mi s nimi spolupracovalo. Takže není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Můžeme je opravdu jedině doporučit.

levné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců