Pracuji v prodejně s elektrickými spotřebiči a už delší dobu jsme si říkali, že naše podlaha je už na tom opravdu špatně. Ale opravdu špatně. Sice jsme se v úklidu pravidelně střídali, tak podlaha už nebyla v nejlepším stavu. Tak jsme se na ni zaměřili a snažili se ji pořádně vyčistit, ale úplně to nedopadlo. Pořád vypadala tak všelijak. Tak jsem došel k závěru, že bude nejlepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Jsme koneckonců hodně navštěvovaná pobočka a bude lepší, když se nechá skutečně hloubkově vyčistit. Ale doposud jsme se na žádnou úklidovou firmu neobraceli, tak jsme s nikým neměli osobní zkušenost. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu.

Pracovníci…

Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu v perfektním stavu. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke svému mytí linolea používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, což člověk určitě uvítá. Zkrátka této firmě nemáme co vytknout a můžeme ji všem jedině doporučit. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah, spolehněte se na tuto firmu. Určitě budete spokojení.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.