Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale jak umývat podlahy je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí. A věřte mi, rozhodně se vyplatí svěřit podlahu do jejich rukou. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. V naše případě šlo o čištění podlah na naší soukromé rehabilitační klinice. Ono přece jenom je potřeba, aby podlaha byla čistá a hlavně aby neklouzala, když má někdo problémy s pohybem.


A…

A byli jsme s jejich prací opravdu moc spokojení. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.


Protože…

Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Byli jsme s touto firmou moc spokojeni, a proto je všem opravdu moc doporučujeme. Skvělé je, že firma nenabízí jen čištění podlah, ale i spoustu dalších služeb. A realizuje je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.