Přestože jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat určitou péči. Pokud chcete, aby byla co nejdéle zachovalá je důležité vědět jak čistit podlahu. A nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Pokud vám tedy nevadí, že po takovém čištění budete mít na podlaze škrábance. Pouštět se do toho vlastními silami by bylo velmi náročné a navíc by ani tak nedosáhli kýžených výsledků. A to si dobře uvědomovat i kolektiv zaměstnanců v prodejně postelí, kde jejich podlaha byla špinavá a nevěděli si s ní rady. A tak se obrátili na nás a nebyl to pro nás žádný problém. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit. Kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá.

Po…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim klientům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Zaměstnanci prodejny byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.