Pokud si pořídíte domů podlahy, je třeba mít na paměti, že i o ně je potřeba řádně pečovat. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Toho si byli vědomi i jedni z našich zákazníků, protože než by se raději pustili do čištění podlah sami, vyhledali naši pomoc. Protože právě my se v naší firmě čištěním podlah zabýváme. Paní se povedlo na podlahu vylít tekutou rtěnku, aniž by si toho všimla, a potom se jí to opravdu špatně čistilo. Tak vyhledala naši pomoc a bylo to rozhodně dobré rozhodnutí.  Na něco takového je potřeba použít skutečně dobré prostředky. V tomto případě je kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. K našim službám dále patří betonové podlahy mytí. Mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Naše služby nabízíme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.