Kvalitná košeľa, perfektne padnúci oblek, elegantné topánky a poriadny opasok. Práve takto vyzerá základná výbava ženícha na svadbu. Zďaleka to však nie je všetko, poriadne treba popremýšľať nad každým jedným detailom a nepochybne aj manžetovými gombíkmi. Tie totiž ženíchovi určite nemôžu chýbať. Zistite, čo všetko môžu vyjadrovať svadobné manžetové gombíky

Manžetové gombíky sú pre ženícha nevyhnutným doplnkom

Manžetové gombíky sú doplnkom, ktorý určite pozná každý správny džentlmen a vyznávač elegancie. Väčšina mužov po nich pritom prvýkrát siahne práve vtedy, keď sa ide ženiť. Prezradíme vám, ako by ste si ich mali zladiť s ostatnými doplnkami a čo všetko môžu manžetové gombíky vyjadrovať. Určite nebudeme preháňať ak napíšeme, že so starostlivo vybranými manžetovými gombíkmi doslova zažiarite! A to aj vtedy, keď si vo víre zábavy dáte dolu sako a kravatu. 

Vybrať si ten správny oblek, kravatu, topánky a ďalšie časti outfitu môže mnohým pánom pred svadbou spôsobiť poriadne vrásky na čele. Ak, ale nechcete nechať nič na náhodu, doprajte si čas a pripravte si rôzne varianty toho, ako sa zladíte. Nezabúdajte pritom ani na manžetové gombíky. Vybrať si len tak náhodne na poslednú chvíľu niektoré z otcovho šatníka sa nemusí práve oplatiť. Ako by teda vaše manžetové gombíky na svadbu mali vyzerať a ako si ich vybrať?

Svadobné manžetové gombíky môžu byť celkom iné ako tie ostatné

Manžetové gombíky sú predovšetkým elegantným a luxusným doplnkom. Neznamená to však, že nemôžete v tomto smere trochu experimentovať. Hoci sú malé, ponúkajú prakticky neobmedzený priestor na kreativitu. 

Vybrať si môžete napríklad manžetové gombíky z dreva a iných prírodných materiálov. Nemusíte sa báť ani rôznych manzetypestrých farieb, ktoré napríklad krásne vyniknú na svadobných fotografiách. Stále populárnejšie sú ale aj personalizované manžetové gombíky na svadbu s menom vašej vyvolenej, prípadne iným nápaditým nápisom. Ak sa ale chcete napriek tomu držať klasiky, nič nepokazíte kovovými gombíkmi s ozdobným gravírovaním.   

Na záver ešte jedna rada pre výber svadobných manžetových gombíkov. Uvedomte si, že svadobné manžetové gombíky vám budú navždy pripomínať váš veľký deň a tiež môžu byť vyjadrením vašej spoločnej lásky. 

svadobne doplnky