Pracuji ve svatebním salonu, kde šaty půjčujeme i prodáváme. A už delší dobu jsme nebyli spokojeni se stavem naší podlahy. Samozřejmě jsme se o i vždy starali, pravidelně jsme ji vytírali, ale evidentně to nestačilo. Po nějaké době podlaha začala vypadat docela hodně opotřebovaně, prostě nehezky. A nechtěli jsme to tak nechat, protože to kazilo celkový dojem našeho salonu, který byl jinak moc hezký. Tak jsme se rozhodli, že bude nejlepším řešením, když si na to najdeme nějakou úklidovou firmu. A tak jsme se po nějaké začali poohlížet. A nakonec jsme si vybrali. Tak jsem jim zavolala a musím říct, že na nás udělali dobrý dojem už po telefonu. Dokonce neměli problém dojet i o víkendu, protože jsme si ani jeden z nás kvůli tomu nechtěli brát z práce volno. A musím říct, že tato firma odvedla vynikající čištění podlah , a po této zkušenosti na ni nedám dopustit a mohu ji všem jedině doporučit.


Vysvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Proto v naše případě použili chemii právě zásaditou. A ta naši podlahu vyčistila k dokonalosti. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegové taky Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.


Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže už s podlahou nemám tolik práce a je mnohem jednodušší ji umývat a je stále krásná. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Jen se nelekněte cen za jejich služby. Ano, nejsou nízké, ale ani vyložené vysoké. A výsledky jejich práce jsou dlouhodobé, takže se to vyplatí po všech stránkách. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s úžasným kolektivem zaměstnanců, kam se budeme určitě rádi vracet.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.