Pracuji v reklamní agentuře a vždy jsme se snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe. A už nějakou dobu jsme si všímali, že naše podlahy na tom nejsou zrovna nejslavněji. Vypadaly špinavě a tak nějak omšele, což nebyla zrovna nejlepší vizitka. Ale zároveň jsem to tak nechtěl nechat, protože to nepůsobilo vůbec dobře a já si potrpím na profesionalitu ve všech směrech. Tedy i na dobře působícím prostředí. Koneckonců prostředí je ta první věc, na kterou se klient dívá, ať už přijde kamkoli. A první dojem je velice důležitý. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. profesionální voskování podlah

Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

kartáčování podlahykotoučový stroj a jeho přednostizašlá podlaha a co s ní

Takže jsem jim zavolal…

Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli, jak velké jsou naše prostory. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí. Takže jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali chod naší společnosti. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy.

čištění podlah od cementučištění podlah od vápnahloubkové čištění podlah

Dále mi doporučili…profesionální voskování podlah

Dále mi doporučili pravidelné čištění. Protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli. Vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. Toto profesionální voskování podlah ocenili úplně všichni, dámy, které rády chodí do práce na jehlových podpatcích. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

kartáčování podlahjak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytí