V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové generální čištění podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

K úspěšnému strojovému čištění…generální čištění podlah

K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojovém čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Našich výsledků…

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v bazaru s elektronikou. A už nebyli s podlahou spokojeni, tak se rozhodli využít našich služeb. Protože nebyl nijak výrazně znečištěná, použili jsme zásaditou chemii a podlaha byla opět jako nová. Poté jsme nanesli i vosk, aby podlaha vydržela déle čistá a získala i protiskluzový efekt, který klienti velmi ocenili. A my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky.

podlaha a zvláštnosti její údržbyschopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako nová