Pracuji v pekárně jako hlavní provozní a v poslední době jsem už měla pocit, že podlahy nejsou zrovna v nejlepším stavu. A tak jsme si řekli, že se do toho pořádně pustíme. Ale naše snaha byla opravdu k ničemu. Vůbec byste nepoznali, že jsme se snažili podlahu pořádně vyčistit. A tak jsme se s ostatními shodli, že bude asi nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu.

Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, což byl trochu problém. Ptali jsme se sice našich známých a kolegů v práci, ale ti nám taky moc neporadili. Takže jsme byli odkázaní na internet. Takže jsme projížděli všechny možné diskuze a recenze, abychom vybrali opravdu tu nejlepší možnost. Ale hledání na něm se nám vyplatilo. Našli jsme tam úklidovou firmu.

Měla…

Měla vynikající reference, tak jsme se s ostatními shodli, že to bude to pravé.  A dneska, když se mě kdokoli zeptá, jestli neznám někoho na mytí dlažby, doporučuji všem tuto firmu. Podlahu vyčistili vážně důkladně, veškeré skvrny, které na podlaze byly, zmizely. Podlaha opravdu prokoukla a hned naše laboratoře vypadají mnohem lépe. Proto tuto firmu můžu ostatním zájemcům jedině doporučit, protože úklidovým firem je dneska hrozně moc a najít mezi nimi tu, která vám nabídne dobrou kvalitu za slušné peníze, to už je opravdu složitější.

Hlavně jestli hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a dobře odvádí svou zadanou práci. Zaměstnanci jsou navíc moc milí. Takže se nemusíte bát, že byste měli něco co dočinění s nepříjemnými lidmi. Všichni zaměstnanci z této firmy jsou moc milí a je s nimi vynikající domluva. Skvělé také je, že nabízí celou řadu úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců, mytí oken, odstraňování graffiti a plísní.

A já…

A já s nimi byla tak spokojená, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. Některé věci je totiž opravdu lepší přenechat profesionálům. Takže jsem za tuto firmu moc ráda. A jejich sužby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku, takže je vidět, že firma má opravdu široké pole působnosti.

Což je také určitý typ záruky. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, tak tato firma je skutečně tou nejlepší alternativou, jakou si můžete zvolit. Jsem si jistá, že s nim budete spokojeni i tak, jako jsme my. Není nic, co bych jim mohla vytknout. Je pravda, že jsou trochu dražší, ale rozhodně je to investice, která se vyplatí. Více informací najdete na jejich webových stránkách. A SERVIS LIPKA, s.r.o.