Naši prarodiče si vždycky hodně potrpěli na úklid, ale čím byli starší, tím se jim pořádek udržoval hůře. Holt ve stáří je všechno více složité. A už delší dobu si stěžovali na stav jejich podlah. Holt je pravda, že už nevypadala nejlépe. Ale oni už neměli sílu se o to postarat a zase my jsme to nikdy nedokázali vyčistit podle jejich představ. Opravdu si neumíte představit, jací jsou puntičkáři. Tak jsme si řekli, že ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. A prarodičům se ten nápad opravdu líbil. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu mytí betonové podlahy a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože babička se na vyčištěnou podlahu opravdu těšila.

Vlastně…

Vlastně jsme si i trochu nadávali, že jsme něco takového nevymysleli už dřív, protože jediné. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a celkově jsme byli opravdu moc spokojení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli. Jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt .Což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že babička na podlaze jen tak neuklouzne.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Takže pokud hledáte čištění podlah, tak tady jste opravdu na té správné adrese. A SERVIS LIPKA, s.r.o.