Vlastním masérský salon a mám sama na starosti i jeho údržbu a v poslední době se mi zdálo. Že okna a skleněné stěny uvnitř nejsou v nejlepším stavu. Tak jsem se rozhodla, že bude potřeba je pořádně umýt. Ale mé masérky toto nemají na starosti a mě samotné se do toho moc nechtělo. Tak jsem si řekla, že si na to najmu nějakou firmu. A protože na tyto organizační věci zrovna nejsem, tak mi s tím pomáhal přítel. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsem se musela spoléhat na rady a recenze na internetu. A pročetla jsem toho vážně hodně, abych měla jistotu, že to dobře dopadne. A nejvíce se mi zamlouvala úklidová firma, protože měla opravdu ty nejlepší reference. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí, takže jsem se rozhodla pro ně. A jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na ně.

Okna…

Okna umyli perfektně a fakt se lesknou jako zrcadlo. Já bych se s tím vším štvala klidně celý den, dost možná i déle. A stejně si nemyslím, že bych dokázala dosáhnout takého výsledku, jako oni. To si za to radši zaplatím, zvlášť když vezmu. Že to ve výsledku nebylo ani nijak extra drahé, jak jsem zprvu podle varování očekávala. A abych se už o okna nemusela starat, dali mi na ně skla impregnaci GlasProtect – GSP. Která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém – přišli v čas, práce odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně.

A…

A u mě by se určitě hodilo i čištění podlah, protože perfektní interiér do masérského salonu zkrátka patří. Jsem s firmou moc spokojená a opravdu dobře se mi s nimi spolupracovalo a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Proto až budu potřebovat mytí oken po stavbě, rozhodně se obrátím na tuto úklidovou firmu. Skvělé je, že jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou opravdu dobří, protože probojovat se i na mezinárodní trh není nic lehkého. A to je pro mě další záruka, kromě mé vlastní zkušenosti, že jsou opravdu dobří. A SERVIS LIPKA, s.r.o.